• BTC
  • ETH
  • DOGE
  • LTC
  • TRX
  • BCH
  • EUR

Reload · casino op maandag, woensdag en vrijdag · 18+

CashoBet reload bonus: onze casino-week

Onze CashoBet reload bonus voor casino loopt op drie dagen: maandag 20% + 20 FS voor live, woensdag 100 free spins vanaf €50 (status voor Nederland niet gepubliceerd) en vrijdag 30% tot €200 vanaf €20, met x40. Dinsdag en donderdag staan ook in ons schema, maar dat zijn freebets voor sport en geen casino-reloads. In het weekend staat er niets. Zit je nog midden in het CashoBet welkomstpakket, onthoud dan dat er maar één bonus tegelijk actief kan zijn.

Reload van vandaag bekijken
CashoBet reload bonus: eend met gouden beker

Het CashoBet reload-schema per week

De CashoBet vrijdag reload is de enige geldreload voor slots in de week: 30% tot €200, met x40 en 2 dagen. Woensdag draait om spins, niet om geld; wat die in Nederland waard zijn, staat bij de free spins voor Nederland. Maandag is voor het CashoBet live casino, met de CashoBet maandag live reload; voor die 20% publiceren we geen maximum. In het schema staan dinsdag en donderdag alleen volledigheidshalve, met het label sport.

DagNaam bij onsBonusVoor
MaandagMonday Live Reload20% + 20 FSlive casino
DinsdagTuesday Reload BonusSport: 50% tot €200sport, combi-freebet
WoensdagWednesday Free Spins100 free spinsslots, vanaf €50
DonderdagThursday Reload BonusSport: 30% tot €300sport, combi-freebet
VrijdagFriday Reload30% tot €200casino, vanaf €20

Op zaterdag en zondag staat er geen reload in ons overzicht.

CashoBet reload bonus voor casino: de regels per actie

Per casino-actie staan de regels in het venster (i) op onze promotiepagina. Friday Reload en Wednesday Free Spins hebben allebei een looptijd van 2 dagen, dus wie op vrijdagavond stort, speelt de inzet in het weekend. Het verschil zit in de drempel: €20 voor de vrijdag, €50 voor de woensdag. Voor de Monday Live Reload publiceren we minimum, inzet en looptijd (nog) niet.

ActieDagBonusMin. stortingInzetGeldig
Monday Live ReloadMaandag20% + 20 FS (live casino)Publiceren we (nog) nietPubliceren we (nog) nietPubliceren we (nog) niet
Wednesday Free SpinsWoensdag100 free spins€50x352 dagen
Friday ReloadVrijdag30% tot €200€20x402 dagen

Rekenen met de CashoBet vrijdag reload

Hoeveel je stort voor het maximum, reken je uit door de bonus te delen door het percentage. Voor de volle €200 op vrijdag is dat ongeveer €667, omdat €200 gedeeld door 30% geen rond bedrag geeft. Die €200 zet je 40 keer om: €8.000 inzet, binnen 2 dagen. Met de minimale €20 krijg je €6 bonus en zet je €240 in.

≈ €667storten voor de volle €200
€8.000inzet bij x40 op €200 bonus
2 dagenom die inzet te halen

Rekensom: maximale bonus gedeeld door 30%; inzet = bonus maal 40. Voor maandag (20%) publiceren we geen maximum.

CashoBet dinsdag en donderdag: bonussen voor sport

De CashoBet dinsdag reload is een sportactie, ook al staat hij in ons overzicht als casho.bet Tuesday Reload Bonus. Hetzelfde geldt voor de CashoBet donderdag reload, de casho.bet Thursday Reload Bonus. Bij allebei krijg je een freebet voor combi-weddenschappen met een odd van minimaal 1,80, met x10 en 7 dagen looptijd. Voor slots en het casino leveren ze niets op. Speel je alleen casino, sla deze twee dagen dan over en kijk naar vrijdag.

ActieBonusWaarvoorMin. oddMinimumFreebetGeldig
Tuesday Reload Bonus50% tot €200Combi-weddenschappen1,80€20x107 dagen
Thursday Reload Bonus30% tot €300Combi-weddenschappen1,80€20x107 dagen

Regels die voor CashoBet reloads gelden

Voor reloads gelden dezelfde algemene bonusregels als voor het pakket; de tabel zet de vijf die voor de weekacties tellen op een rij. De inzet per actie komt uit het venster (i) van die actie zelf, niet uit de Bonus policy.

RegelWaarde
Actieve bonussen tegelijk1
Inzet Friday Reloadx40 binnen 2 dagen
Inzet Wednesday Free Spinsx35 binnen 2 dagen
Max. inzet tijdens stortingsbonus€500
Free spins (woensdag, maandag)Status voor Nederland publiceren we (nog) niet
18+

18+: grenzen en hulp

Met een bonus verlies je net zo goed als zonder. Kies je budget en je speeltijd voordat je de kassa opent.

OpenOverGokken 0800-24 000 22 (24/7) · openovergokken.nl
AGOG 0800-22 777 22 · agog.nl
Zelfuitsluiting: CRUKS

Vragen over de CashoBet reload bonus